י.כ מתמשך וצוואות

עו"ד וכלכלן מנוסה


קלמנוביץ עסקים ומשפט מתמחה בעריכת ייפוי כוח מתמשכים על פי החוק, לכל החפץ להסדיר מראש פעולות משפטיות ברכושו, בענייניו האישיים והרפואיים, לרבות הכנת מסמכי הבאת רצון על פי חוק החולה הנוטה למות, שעה שחלילה יקלע למצב בו לא יהא בעל כשרות משפטית לקבל החלטות בענייניו.

מתן הוראות מפורטות מראש מה יעשה ברכושכם ובעסקיכם שעה שתאבדו חלילה כשרותכם לקבל החלטות, קריטית עבור אנשי עסקים ובני משפחותיהם, ומחייבת לדעתנו, תשומת לב מיוחדת של עו"ד שהינו גם איש עסקים וכלכלן בהשכלתו וניסיונו.

אל תתפתו להצעות זולות. ייפוי כוח מתמשך הינו מסמך קריטי וחשוב לכל אחד, ודאי לאנשי עסקים ובעלי רכוש, ויש להכינו עם עו"ד מומחה לעסקים וכלכלה "שיסגור לכם את כל הפינות", לרבות הטיפול הנדרש ברכושכם ועסקכם, בתקופה בה לא תהיו כשרים לקבל החלטות. 

תשומת הלב כי את ייפוי הכוח הרכושי ניתן להפעיל בכל עת, גם טרם כניסה לאי כשרות.

כשירות משלים, מתמחה המשרד גם בהכנת צוואות בדגש על רצונו של הלקוח תוך שמירת פרטיותו כחלק ממציאת פתרונות ראויים להעברת נכסי המשפחה לדור הבא. 

השירותים העיקריים שמעניק המשרד בתחום הצוואות, הירושות והעיזבונות, הינם: כתיבת צוואה, פסילת צוואה, ניהול עיזבונות, מימוש צו ירושה, עסקאות בירושות, הסתלקות מירושה, הגשת בקשה לצו ירושה, ניהול עיזבון, הסדרת חובות אדם שנפטר, ניהול הליכי התנגדות לצוואה, הגשת בקשה לצו קיום צוואה, מימוש עיזבון של אדם שנפטר, דיון בדלתיים סגורות בענייני משפחה, טיפול בכספים וברכוש של בן משפחה לאחר מותו.

השירותים ניתנים בדיסקרטיות גבוהה תוך מציאת פתרונות מקצועיים ייחודיים לבעיות הכרוכות בהעברת נכסי המשפחה לדור הבא.

אל תוותרו על שכירת שירותיו של עו"ד שהוא גם איש עסקים וכלכלן מנוסה, במימוש זכויותיכם למציאת פתרונות ראויים להעברת נכסי המשפחה לדור הבא.

לקביעת פגישת ייעוץ צור/י קשר כעת
054-2480185
[email protected]